BitTorrentTracker PerecTracker.org
BitTorrentTracker PerecTracker.org
    
Регистрация  ·  Вход
 
 · 
Забыли пароль?

  • ДПАУ розглянула лист щодо заповнення реквізитів податкової накладної та повідомляє.

    Ответить на тему
     
    Автор Сообщение

    -sasha2006

    Создавать темы 24-Окт-2011 18:37

           

    [Цитировать]

    ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
                                                            ЛИСТ
                                            від 08.07.2011 р. N 18517/7/16-1517-05
    ДПАУ розглянула лист щодо заповнення реквізитів податкової накладної та повідомляє.
    Відповідно до п. 201.1 ст. 201 розділу V ПКУ від 02.12.2010 р. N 2755-VI (далі - Кодекс) платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою податкову накладну, у якій зазначаються, зокрема, в окремих рядках місцезнаходження юридичної особи - продавця або податкова адреса фізичної особи - продавця, зареєстрованої як платник податку.
    Пунктом 45.2 ст. 45 розділу II Кодексу визначено, що податковою адресою юридичної особи (відокремленого підрозділу юридичної особи) є місцезнаходження такої юридичної особи, відомості про що містяться у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України.
    Відповідно до ст. 93 ЦКУ від 16.01.2003 р. N 435-IV місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку.
    Згідно з п. 66.5 ст. 66 розділу II Кодексу у разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік в органах ДПС, платник податків зобов'язаний подати органу ДПС, в якому він обліковується, уточнені документи протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів.
    Тобто платник податків повинен забезпечити достовірні дані про своє місцезнаходження у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
    Адреса в полях "Місцезнаходження (податкова адреса) продавця" та "Місцезнаходження (податкова адреса) покупця" податкової накладної, форма якої затверджена наказом ДПАУ від 21.12.2010 р. N 969, записується платником податку у загальновстановленому порядку та повинна містити такі відомості: вулиця, N будинку, N офісу, місто (населений пункт), район (якщо населений пункт не є райцентром), область (якщо місто не є обласним центром), поштовий індекс. Загальноприйнятими є також скорочення "вул." замість "вулиця", "буд." замість "будинок" тощо. Про зазначене повідомлялося у листі ДПАУ від 06.04.2011 р. N 9497/7/16-1517.
    При цьому слід зазначити, що запис адреси в полях "Місцезнаходження (податкова адреса) продавця" та "Місцезнаходження (податкова адреса) покупця" податкової накладної у зворотному порядку не може бути підставою для виключення сум ПДВ з податкового кредиту, якщо така адреса є достовірною, відповідає даним Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців та фактичному місцезнаходженню платника податку", а також за умови вірно заповнених всіх інших реквізитів.
                   Заступник Голови комісії з проведення
                   реорганізації ДПАУ,
                   заступник Голови ДПС України  С. Лекарь

    _________________

    ░▒▓█▀▄▀▄▀▄█▓▒░
    [Профиль] [ЛС]
    Показать сообщения:    
    Ответить на тему

    Текущее время: Сегодня, в 14:13

    Часовой пояс: GMT + 2



    Вы не можете начинать темы
    Вы не можете отвечать на сообщения
    Вы не можете редактировать свои сообщения
    Вы не можете удалять свои сообщения
    Вы не можете голосовать в опросах
    Вы не можете прикреплять файлы к сообщениям
    Вы не можете скачивать файлы