BitTorrentTracker PerecTracker.org
BitTorrentTracker PerecTracker.org
Register  ·  Log in
 
 · 
Forgot password?

 • У Києві та Харкові затримали 7 диверсантів, одного вбили – СБУ

  Reply to topic
   
  Author Message

  Правда із України

  Post 10-Dec-2015 15:19

         

  [Quote]

  Пізно ввечері 9 грудня СБУ затримала трьох громадян Росії і трьох громадян України у Києві та одного в Харкові, які входили до складу диверсійно-розвідувальної групи.

  Як повідомляє прес-служба відомства, диверсанти для дестабілізації ситуації в Україні планували вчинити терористичні акти в Києві та Харкові.
  «Восьмий член ДРГ чинив опір із застосуванням автоматичної зброї, поранивши при цьому двох співробітників спецпідрозділу «Альфа», і був знешкоджений. Один із бійців спецпідрозділу, учасник багатьох бойових операцій у районі АТО, потім помер у лікарні, стан другого стабільний. Під вогнем співробітники «Альфи» спочатку евакуювали з помешкання, де переховувався диверсант, семирічну дитину і лише потім завершили штурм озброєного злочинця», – уточнюють в СБУ.
  Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтями 258 (терористичний акт) і 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.
  Раніше СБУ овідомляла про знешкодження диверсійно-розвідувальної групи – затримано двох громадян Російської Федерації та трьох громадян України. Також, як повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська, ще один із членів ДРГ чинив опір, поранивши при цьому двох співробітників спецпідрозділу «Альфа», був знешкоджений.
  Впродовж тривалого часу в Україні відбувалися нічні вибухи. В Одесі та Харкові об’єктами атак найчастіше були офіси волонтерських та проукраїнських організацій, у Києві зафіксовані кілька випадків вибухів поблизу банківських установ і закладів торгівлі.
  radiosvoboda.org
  [Profile] [PM]
  Display posts from previous:    
  Reply to topic

  The time now is: Today 22:22

  All times are GMT + 3 Hours



  You cannot post new topics in this forum
  You cannot reply to topics in this forum
  You cannot edit your posts in this forum
  You cannot delete your posts in this forum
  You cannot vote in polls in this forum
  You cannot attach files in this forum
  You cannot download files in this forum