BitTorrentTracker PerecTracker.org
BitTorrentTracker PerecTracker.org
Register  ·  Log in
 
 · 
Forgot password?

 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО

  Reply to topic
   
  Author Message

  Правда із України

  Post 04-Dec-2015 15:21

         

  [Quote]

  Обстановка в районі антитерористичної операції залишається напруженою.

  Протягом доби обстрілів прикордонних підрозділів з боку незаконних збройних формувань не було. Крім того, в межах Луганської та Донецької областей прикордонними нарядами та українськими військовими польоти БПЛА не фіксувалися.
  Вздовж лінії розмежування тривають заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 6 транспортних засобів, які перевозили вантажі на суму понад 280 тисяч гривень.
  Зокрема, в Луганській області прикордонний наряд спільно із зведеною мобільною групою на контрольному посту «Щастя» затримали 2 автомобілі з вантажем ковбасних виробів та дизельного пального під керуванням громадян України. Транспортні засоби слідували по території України без відповідних документів на право переміщення в зону АТО.
  Також на контрольному посту «Мар’їнка» прикордонники виявили автівку з кавою. Водій транспортного засобу намагався без належних документів в об’їзд КПВВ «Георгіївка» перевезти товари на тимчасово контрольовану територію незаконним збройним формуванням.
  Крім того зведена мобільна група виявили ще два транспортні засоби з продуктами харчування та одягом в райні населеного пункту Керамік та Світлодарської ТЕС. Автомобілі слідували без належних документів в об’їзд контрольного пункту вїзду/виїзду «Зайцеве» на неконтрольовану територію.
  А у контрольному пункті «Новотроїцьке» прикордонники Донецького загону виявили автівку з вантажем моторного масла, на який у водія документів не було.
  У всіх випадках транспортні засоби передано ДФС для прийняття правового рішення.
  Через контрольний пункт «Новотроїцьке» до неконтрольованої території прослідував вантажний автомобіль з гуманітарним вантажем. Вони везли 5 тонн продуктів харчування від благодійної організації «Долоньки» для жителів Донецької області.
  dpsu.gov.ua
  [Profile] [PM]
  Display posts from previous:    
  Reply to topic

  The time now is: Today 00:34

  All times are GMT + 3 Hours  You cannot post new topics in this forum
  You cannot reply to topics in this forum
  You cannot edit your posts in this forum
  You cannot delete your posts in this forum
  You cannot vote in polls in this forum
  You cannot attach files in this forum
  You cannot download files in this forum