BitTorrentTracker PerecTracker.org
BitTorrentTracker PerecTracker.org
Register  ·  Log in
 
 · 
Forgot password?

 • Ердоган знову закликав до відставки політиків-наклепників і попередив Росію про наслідки

  Reply to topic
   
  Author Message

  Правда із України

  Post 03-Dec-2015 14:46

         

  [Quote]

  Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган, виступаючи з запереченням нових звинувачень Росії в торгівлі нафтою з екстремістським угрупованням «Ісламська держава», знову закликав до відставки політиків, що виступають із наклепами

  «Ніхто не має права очорнювати Туреччину, звинувачуючи її в тому, що вона купує нафту в «Ісламської держави». Туреччина не втратила своїх цінностей, щоб піти на купівлю нафти в терористичної організації… Ті, хто очорнює Туреччину, мають довести це. Якщо вони доведуть свої звинувачення, я не залишуся на посаді президента й хвилини. Але й ті, хто виступає з такими наклепами, теж не мають залишатися на посадах. Саме так зробив би чесний політик», – заявив Ердоган у перебігу візиту до Катару.
  При цьому він заявив, що не хоче погіршення відносин із Росією, що почалося після збиття турецькими військовими російського бойового літака, але попередив, що може вжити заходів у відповідь на кроки Росії.
  «Ми стежимо за непропорційними реакціями Росії на цей інцидент із сумом. Адже весь світ визнає, що ми мали рацію. Але якщо ці реакції продовжаться, ми будемо змушені теж вжити певних заходів», – сказав Ердоган.
  У перебігу його нинішнього візиту до Катару були підписані угоди про можливість постачання катарського природного газу до Туреччини, яка нині значною мірою залежить у цьому від Росії.
  Раніше в середу, 2 грудня, Міністерство оборони Росії виступило з новими звинуваченнями на адресу Туреччини в залученні до незаконної торгівлі нафтою з бойовиками угруповання «Ісламська держава», яке багатьма країнами й міжнародними організаціями визнане терористичним, після того, як 30 листопада такі звинувачення вже озвучував президент Росії Володимир Путін. Ердоган тоді вже відкинув їх і заявив, що в разі, якщо звинувачення все ж підтвердяться, він подасть у відставку, і запитав, чи готовий і Путін відповісти за свої слова і піти у відставку, якщо його звинувачення не підтвердяться.
  Відносини між Москвою і Анкарою, вже погіршені останнім часом, далі різко погіршилися після того, як турецькі військові понад тиждень тому збили російський військовий літак поблизу турецько-сирійського кордону. Туреччина заявляє, що літак був збитий після численних попереджень після того, як порушив турецький повітряний простір. Росія стверджує, що її літак не порушував кордонів Туреччини, а його збиття було свідомою провокацією. Союз НАТО, членом якого є Туреччина, підтверджує версію Анкари. Але Росія після збиття літака запровадила проти Туреччини вже цілу низку санкцій і обмежувальних заходів, включно з продуктовим ембарго і забороною туристичного руху до цієї країни.
  За даними розвідок Іраку і США, угруповання «Ісламська держава» заробляє до 50 мільйонів доларів на місяць продажем нафти, видобутої на захоплених ним територіях Сирії й Іраку.
  radiosvoboda.org
  [Profile] [PM]
  Display posts from previous:    
  Reply to topic

  The time now is: Today 09:49

  All times are GMT + 3 Hours  You cannot post new topics in this forum
  You cannot reply to topics in this forum
  You cannot edit your posts in this forum
  You cannot delete your posts in this forum
  You cannot vote in polls in this forum
  You cannot attach files in this forum
  You cannot download files in this forum