BitTorrentTracker PerecTracker.org
BitTorrentTracker PerecTracker.org
Register  ·  Log in
 
 · 
Forgot password?

 • Грицак підтвердив, що за покидьками «Мінстеця» стоять російські спецслужби

  Reply to topic
   
  Author Message

  Правда із України

  Post 03-Dec-2015 14:08

         

  [Quote]

  Грицак підтвердив, що за покидьками «Мінстеця» стоять російські спецслужби

  Після резоненсного розслідування ТСН, голова Служби безпеки України Василь Грицак допускає, що за сепаратистськими діями окремих представників громадської ради Мінінформполітики можуть стояти російські спецслужби.
  Про це він заявив на брифінгу в середу в Києві, коментуючи інформацію щодо виявлення в громадській раді Мінінформполітики причетних до сепаратистських дій.
  "Я хочу сказати, що саме служба виявила цих осіб, які дійсно мали відношення до створення сепаратистських формувань так званих ЛНР/ДНР ... Питання дуже цікаве, і я не виключаю, що за цим стоять саме російські спецслужби, тому що деякі речі на це безпосередньо вказують", - сказав Грицак.
  Як відомо, 24 листопада 2015 року в Києві співробітники Служби безпеки України почали слідчі дії щодо осіб, підозрюваних у технічному сприянні трансляції телеканалу терористів "Новоросія ТВ" через Інтернет.
  У той же час, як з'ясували журналісти програми ТСН на телеканалі 1+1, затримані за сприяння сепаратистському телеканалу "Новоросія ТВ" кияни Дмитро Василець та Євген Тимонін виявилися членами громадської ради при Міністерстві інформаційної політики України.
  "Затримані за сприяння "Новоросії ТВ" кияни Дмитро Василець та Євген Тимонін не визнають своєї провини. Хоча й не приховують відверто антиукраїнських поглядів. Свій інформаційний ресурс для поширення сепаратистських ідей вони створили ще навесні 2014 року. Згодом з іншими однодумцями організували проект "Медіалюстрація" , який критикує українські ЗМІ за патріотизм і роздає антипремії "Геббельс ТБ", - говорилося в сюжеті ТСН.
  Добре, що в СБУ ще залишились патріоти України, які виявляють нахабних "порохоботів", які вчать нас любити владу цинічних бариг, а самі, як і ті бариги, працюють на Пуйло.[video]https://www.youtube.com/watch?v=sHtpX-OLlYE[/video]
  [Profile] [PM]
  Display posts from previous:    
  Reply to topic

  The time now is: Today 03:43

  All times are GMT + 3 Hours  You cannot post new topics in this forum
  You cannot reply to topics in this forum
  You cannot edit your posts in this forum
  You cannot delete your posts in this forum
  You cannot vote in polls in this forum
  You cannot attach files in this forum
  You cannot download files in this forum