BitTorrentTracker PerecTracker.org
BitTorrentTracker PerecTracker.org
Register  ·  Log in
 
 · 
Forgot password?

 • Дружина Кобзона змусила його залишити Росію

  Reply to topic
   
  Author Message

  Правда із України

  Post 02-Dec-2015 16:10

         

  [Quote]

  Неллі Кобзон розповіла "зворушливу" історію, як змусила чоловіка їхати до Італії

  Російський співак і депутат Йосип Кобзон, який активно пропагує російську медицину, а сам їздив лікуватися до Італії, буцімто робив це не з власної волі.
  Принаймні дружина "народного артист ДНР" Неллі узялася запевняти, що це вона змусила коханого чкурнути до "загниваючої Європи".
  Про це жіночка розповіла в коментарі "Стар Хіт".
  "Я Йосипу Давидовичу не читаю статтей з Інтернету - ані хороших, ані поганих. Але йому розповіли про пересуди друзі, і в який момент чоловік здригнувся: "Неллі, напевно, відмовлюся їхати до Італії..." - згадує вона.
  "Я обурилася: "Що ти цім доведеш? Незважаючи на те, що в нас чудові лікарі, на жаль, немає необхідного обладнання, яке потрібне тобі для лікування, що ж робити? Якщо помреш, кому від цього легше?" - додала дружина найбагатшого депутата-"зірки" Держдуми.
  До слова, Йосип Кобзон, який три роки був чоловіком Людмили Гурченко, розповів, що зрадив її з подругою. Це й стало причиною розлучення. Але своєї провини Кобзон досі не визнає.
  "До чого тут винен - не винен? Спосіб життя був такий, 8-9 місяців на рік на гастролях. Ну як без цього (зрад)? Молодий, здоровй", - пояснив артист в інтерв'ю "Комсомольской правде".
  При чем здесь виноват - не виноват? Образ жизни был такой, 8 - 9 месяцев в году на гастролях. Ну как без этого? Молодой, здоровый.
  Нагадаємо, Йосипу Кобзону було заборонено перетинати кордони країн Євросоюзу. Та влітку цього року президент Росії Володимир Путін допоміг артистові отримати візу до Італії, куди той і чкурнув на лікування. Окрім цього у свій день народження Кобзон влаштував шопінг у Мілані.
  Та, навіть після допомоги закордонних медиків, Йосип Кобзон продовжує ледь не волати, що проти лікування за кордоном. До того ж депутат якось фактично заборонив звертатися до світових спеціалістів онкохворому Юрію Куклачову.
  www.unian.ua
  [Profile] [PM]

  Kaktuz

  Post 03-Dec-2015 21:11 (after 1 day 5 hours)

         

  [Quote]

  За всей этой лавиной событий, россияне как-то умудрились отвлечься от острой боли в простате Кобзона... ag
  [Profile] [PM]
  Display posts from previous:    
  Reply to topic

  The time now is: Today 08:16

  All times are GMT + 3 Hours  You cannot post new topics in this forum
  You cannot reply to topics in this forum
  You cannot edit your posts in this forum
  You cannot delete your posts in this forum
  You cannot vote in polls in this forum
  You cannot attach files in this forum
  You cannot download files in this forum