BitTorrentTracker PerecTracker.org
BitTorrentTracker PerecTracker.org
    
Register  ·  Log in
 
 · 
Forgot password?

 • Рішення запросити Чорногорію до НАТО не стосується Росії – генсек НАТО

  Reply to topic
   
  Author Message

  Правда із України

  Post 02-Dec-2015 15:16

         

  [Quote]

  Після рішення НАТО запросити Чорногорію до членства генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Йенс Столтенберг заявив, що ніхто, крім членів НАТО і кандидата, не має права втручатися в цей процес.

  «Рішення запросити Чорногорію стати повноправним членом НАТО не стосується Росії. Це справа лише НАТО і Чорногорії. Рішення запросити Чорногорію не направлене проти когось. Воно ухвалене задля безпеки. І, думаю, варто ще раз підкреслити, що кожна країна має право сама визначати власний шлях і ті заходи безпеки, які їй необхідні. І питання членства має вирішувати сама Чорногорія і 28 членів НАТО, і ніхто не може на це рішення впливати», – цитує Столтенберга Радіо Свобода.
  Столтенберг також нагадав, що в НАТО призупинили практичну співпрацю з Росією навесні 2014-го, через анексію Криму. Водночас він зазначив, що залишились відкритими можливості для політичних контактів.
  Генеральний секретар нагадав, що запрошення не є остаточним вступом до альянсу, тому висловив сподівання, що Чорногорія продовжить реформи, наголосивши на необхідності роботи в напрямку верховенства права, боротьби з корупцією і підвищення громадської підтримки вступу країни до НАТО. За словами Столтенберга, зараз важко передбачити скільки часу займе процес ратифікації країнами-членами НАТО вступу Чорногорії, однак, додав, що востаннє це зайняло близько року.
  www.unian.ua
  [Profile] [PM]
  Display posts from previous:    
  Reply to topic

  The time now is: Today 22:49

  All times are GMT + 3 Hours  You cannot post new topics in this forum
  You cannot reply to topics in this forum
  You cannot edit your posts in this forum
  You cannot delete your posts in this forum
  You cannot vote in polls in this forum
  You cannot attach files in this forum
  You cannot download files in this forum